Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Weź kur*** człowieku zastanów się co Ty piszesz bo gdyby jechał wolno to by zdążył wyhamować ale zapier**** jak głupi i myślał że są drzewa gumowe ale niestety nie posiadamy takich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Jestem tego przekonana jak i inni napewno i kazdy o tym wie ile oni ludziom krzywdy zrobili tzn bujki itp. Rodzinie moze i szkoda ale ludziom co go znali wątpie...;/
Dziewczyno zastanów sie co ty mówisz jeżeli nie masz braci to może będziesz miała synów i nie wiesz jacy będą czy sie będą bili czy nie!!!!! To że ktoś dał sobie po mordach to nie znaczy że ta osoba ma zginąć przez to, nikt nie jest idealny !!!!!! a ty jesteś pusta skoro tak mówisz !!!!! Jeśli ciebie takie coś nie dotknęło to nie wiesz jak jest jeśli ktoś gada na twoich najbliższych więc komentarze zostaw dla siebe!!!!! I pomyśl nad tym że on ma jeszcze żone i córke a ty o biciu hm....!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...podłość ludzka nie zna granic..." Więcej nic nie powiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to trzeba się mocno modlić żeby Mirek wyszedł z tego a nie o biciu pisać ja też się biłem ale to się nigdy nie skończy!! Tak było jest i będzie!!! Teraz trzeba naprawdę się pomodlić żeby Rodzice nie stracili drugiego syna!! A ten co napisał z tymi gumowymi drzewami to sam ma pusty i gumowy łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruski25 napisał:
Znam chłopaków bardzo dobrze bo znam Ich od dziecka chodziliśmy razem do szkoły jeździliśmy na dyskoteki i jeździłem z Piotrkiem i Mirkiem i wiem jak jeździli i to nie jest napewno jego wina. A Ci co tak piszą są poje***ymi zarozumialcami. Teraz po tej tragedi potrafią jeszcze dobrze d*** obsmarować!!! Zastanówcie się chamy je***e co piszecie. !!!!
Bardzo dobrze napisane!!!Odwalcie sie i dajcie już spokój jemu i rodzinie!!!nie mogę być teraz z Wami ale myślami jestem BARDZO blisko:(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co skasujcie to forum kazdy pier***i co mu na sline przyjdzie. Tym co zawinil widocznie go nie lubia ci co z nim siem kkumplowali bronia!! ja sma na wł skorze widzialam jacy byli ( ;( ) i wiem swoje ale nie pisze tu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mojego chłopaka pobił jeden z braci pamietam to jak dzis los sie odegral... przykro mi;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
Dziewczyno zastanów sie co ty mówisz jeżeli nie masz braci to może będziesz miała synów i nie wiesz jacy będą czy sie będą bili czy nie!!!!! To że ktoś dał sobie po mordach to nie znaczy że ta osoba ma zginąć przez to, nikt nie jest idealny !!!!!! a ty jesteś pusta skoro tak mówisz !!!!! Jeśli ciebie takie coś nie dotknęło to nie wiesz jak jest jeśli ktoś gada na twoich najbliższych więc komentarze zostaw dla siebe!!!!! I pomyśl nad tym że on ma jeszcze żone i córke a ty o biciu hm....!!!!!
OK A JAK ONI KOMUŚ I INNYM RODZINOM ROBILI KRZYWDE TO DOBRZE BYŁO????????????????????????? NO POWIEDZ???? TAKI MADRY JESTES DOBRZE JAK INNYCH OSOB ZONY DZIECI CZY RODZICE PLAKALI!!!!! CWANIAKU JEDEN!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kurcze teraz go nikt nie podniesie;(((( pomyślcie sobie teraz sami jak byście się czuli na miejscu jego zony jak czyta te głupoty????????????? Dajcie im już spokój i nie piszcie takich bzdur ;((((((((((((( mam prośbę niech ta osoba co to założyła usunie to forum:(((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONA WIEDZIALA JAKI BYL NAJLEPIEJ I MYSLE ZE NIC NOWEGO SIE NIE DOWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mojego chłopaka pobił jeden z braci pamietam to jak dzis los sie odegral... przykro mi;(
i dobrze mu tak dziwko je***a jak zasłużył to dostał nikt za darmo nie dostaje szmato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam dojechalam doslownie sekunde po tym jak sie to stalo ludzie z pola dopiero biegli z telefonami w reku zeby pomoc wzywac.... ja nie widzialam jak sie to stalo ale ci ludzie mowili ze tam zadne auto nie jechalo.... przy mnie pasazer dzwonil do kogos i mowil ze ktos zajechal im droge... ale on nawet nam sie pytal gdzie sa, co sie stalo.... i tego sie dopiero od nas dowiedzial... dziwne tez ze na prostej drodze ktos mogl im wyjechac... chyba ze z pola... poza tym wystarczylo przy wiekszej predkosci najechac na trawe (z ktorej prowadzily slady hamowania) i gwaltownie zahamowac lub skrecic kierownica zeby z tej trawy wyjechac. zycze tym 2 chlopakom z calego serca zeby z tego wyszli i skladam szczere kondolencje rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ludzi zacznijcie myśleć co do huja o nich piszecię ze kogoś pobili...widocznie mu sie należało i dostał a nie teraz jeszcze pewnie zacznięcie sie modlić zeby i tych dwóch zmarło za to ze ktoś kiedyś od nich dostał a taki h** baranie jedn z drugim.pomysł ze kiedyś twój brat lub mąż może zginąć w wypadku i co ku*** dobrze by ci było to czytać to co wy piszecię ze dobre im itp itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Weź kur*** człowieku zastanów się co Ty piszesz bo gdyby jechał wolno to by zdążył wyhamować ale zapier**** jak głupi i myślał że są drzewa gumowe ale niestety nie posiadamy takich....
Niemasz sumienia sam powinienes plakac a nie rodzina i znajomi piotra forum jest po to by mile wspominac piotra a nie go osadzac, od tego jest juz ktos inny. LUDZIE ZASTANOWCIE SIE nie kazdy jest idealem ale zmarłych powinno sie miło wspominac ci którzy tego nie robia powinni chyba sami takiego losu doswiadczyc. ZNAM PIOTRKA Z MŁODYCH LAT A OD KILKU LAT NIEWIDZIAŁEM JEGO, GDY DOWIEDZIAŁEM SIE O WYPADKU TO BYŁ SZOK DLA MNIE BO BYŁ NAPRAWDE WPORZADKU. ktos tam napisał ze on bił innych ALE I SAM DOSTAWAŁ - nie komentujcie tego. CI KTÓRZY SĄDZĄ BĘDĄ SAMI SĄDZENI-im szybciej tym lepiej bo cieszą się z czyjegoś nieszczescia. kolega-przyjaciel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha i jedno jeszcze powiem.... widzialam bardzo duzo wypadkow.... i nawet jakby jechali 120km/h tak by auto nie wygladalo. Nie mowie tego ze zlymi intencjami.... po prostu nie mozecie mowic ze na pewno jechal 90km/h bo jezdzil tak zawsze... czasem wystarczy raz i wielkie nieszczescie... tylko szkoda ze ludzie jezdza pol zycia jak wariaci i im nic nigdy nie jest... 'glupi ma zawsze szczescie'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym kraju to nawet po smierci nie dadzą człowiekowi spokoju kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO WIE CO Z MIRKIEM? TYLKO PROSZE O FAKTY A NIE PLOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I h** ze dostał z chęcią i ja bym mu zdrowia dołożył za to co teraz o nich napisała.wolal ja bym od nich teraz dostać a zeby oni żyli bo morda nie szklanka nie potkucze sie,tylko wygoii a jego z grobu nie podniesie. Co ku*** szkoda ci było chłopaka jak dostał to teraz sobie pomył co jego żona i matka ma myśleć o nim jak on juz nie żyje.Weźcie ludzie jak macie takie coś pisać to lepiej wcale nie pisać pojeby je***e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proźba do dziennika usuncie to forum bo dość mamy już zmartwień taka tragedja a ludzie piszą bzdury i wyklinają piotrka ZASTANÓWCIE SIĘ CO MY BLISKA RODZINA CZUJEMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek podobno żyje jest w bardzo ciężkim stanie jak przeżyje pierwsze 24h to jest nadzieja ze bedzie żył dalej.jest cały czas w śpiące i go nie chcą nawet wzbudzić dla jego dobra jest cały połamany i siny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...